Steinzeug-Keramo N.V.

ul. Karola Miarki 20

41-940 Piekary Śl. 

www.steinzeug-keramo.com

Systemy kanalizacyjne kamionkowe, producenta Steinzeug-Keramo, produkowane są w zakładach produkcyjnych: w Niemczech (Frechen i Bad Schmiedeberg), w Belgii (Hasselt) oraz w Holandii (Belfeld), należących do Grupy Wienerberger AG.

 

TECO Sp. z o.o.

ul. Mydlana 1

51-502 Wrocław

www.teco.pl

POLTEC® jest to technologia renowacji bezwykopowej kanałów sanitarnych i rurociągów przemysłowych za pomocą rękawów impregnowanych żywicami poliestrowymi. Rękaw POLTEC®jest zgodny z normą PN-EN ISO 11296.

 

Tahal Polska Sp. z o.o.

ul. Kniewska 4

70-846 Szczecin   

www.tahal.com

Tahal Polska jest częścią firmy inżynierskiej Tahal Group należącej do Kardan Group. Tahal cieszy się sławą dzięki wysokim standardom świadczonych usług, bogatemu doświadczeniu i zobowiązaniu do utrzymywania stałego poziomu jakości wykonywanych projektów.

 

T.I.S. Polska Sp. z o.o.

ul. Ożarowska 30D; Duchnice

05-850 Ożarów Mazowiecki

www.tispolska.pl

T.I.S. Polska Sp. z o.o. jest działającą w Polsce firmą należącą do grupy T.I.S., specjalizującej się w produkcji i sprzedaży armatury przeznaczonej do instalacji na sieciach wodociągowych i kanalizacyjnych. T.I.S. Polska, podobnie jak reszta spółek należących do T.I.S. Group...

 

Veolia Water Systems Sp. z o.o.

ul. Janka Muzykanta 60

02-188 Warszawa

www.veoliawaterst.pl

Veolia Water Systems Sp. z o.o. należy do grupy Veolia Water Solutions & Technologies będącej częścią Veolia Environnement – światowego dostawcy usług na rzecz środowiska z zakresu gospodarki odpadami, wodno-ściekowej i energetycznej. 

 

Wavin Polska S.A.

ul. Dobieżyńska 43

64-320 Buk

pl.wavin.com

Na początku lat 50. rdzewiejące rurociągi stanowiły poważny problem i zagrożenie dla bezpieczeństwa dostaw wody pitnej we wschodniej Holandii. Po wielu eksperymentach w Zwolle powstała pierwsza na świecie rura ciśnieniowa z PVC o dużej średnicy. 

 

Wilo Polska

Al. Krakowska 38, Janki

05-090 Raszyn

www.wilo.pl

WILO SE, jeden z wiodących producentów urządzeń pompowych, posiada w swej ofercie szeroką gamę urządzeń znajdujących zastosowanie w komunalnych aplikacjach zaopatrzenia w wodę. Pompy głębinowe Wilo dostępne są...

 

WOFIL OZONE TECHNOLOGY

ul. Rzeźniana 10/1

33-380 Krynica-Zdrój

www.wofil.pl

Wofil Ozone Technology stosuje innowacyjną technologię wykorzystania ozonu do oczyszczania wody w sposób przyjazny środowisku, bazujący tylko na naturalnych procesach zachodzących w przyrodzie. 

 

Zenner Polska Sp. z o.o.

ul. Połczyńska 21a

01-337 Warszawa

www.zenner.com.pl

Fabryka Wodomierzy Zenner została założona w 1903 r. przez Karola Adolfa Zennera w Saarbrücken w kraju Saary. Na początku firma zajmowała się głównie dystrybucją wodomierzy i projektami wodociągów.

 

ZiNPLAST

32-340 Wolbrom, Garbarska 41
www.zinplast.pl

 

ZiNPLAST sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku, jako jeden z pierwszych
w Polsce producentów rur z tworzyw sztucznych. Zakład produkcyjny mieści się w Wolbromiu w województwie małopolskim i jest wolny od kapitału obcego.

 

 

Kliknij na strzałkę i zobacz poprzednich liderów branży

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© Antoni Bochen