Marley Polska Sp. z o.o.

Annopol 24

03-236 Warszawa

www.marley@marley.com.pl

 

Oferta Marley Polska Sp. z o.o. zawiera system elektrozłączek Frialen i Friafit produkowanych przez firmę Friatec AG, które mogą być stosowane w budowie gazociągów, wodociągów, kanalizacji o średnicach od 20 do 800 mm.

 

METALPOL Węgierska Górka

Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 6

34-350 Węgierska Górka

www.metalpol.com

Celem Firmy METALPOL Węgierska Górka jest oferowanie wyrobów odpowiadających światowym standardom w zakresie jakościowym, a także spełniających wszystkie wymagania i oczekiwania Klientów.

 

Minol ZENNER Sp. z o.o.

ul. Limanowskiego 179

91-340 Łódź

www.minol-zenner.pl

www.zenner.com.pl

 

Fabryka Wodomierzy Zenner została założona w 1903 roku przez Karola Adolfa Zennera w Saarbrücken w kraju Saary. Na
początku firma zajmowała się głównie dystrybucją wodomierzy i projektami wodociągów, a następnie rozpoczęła produkcję własnych wodomierzy...

 

Proagria RIA Watech Sp z o.o.

Al. Jerozolimskie 148

02-386 Warszawa

www.proagria.com

Proagria RIA Watech Sp z o.o. jest producentem armatury przemysłowej wykorzystywanej w instalacjach ochrony środowiska na całym świecie. Nasze urządzenia pomagają w kontroli przepływu wody i ścieków w obiektach gospodarki komunalnej. 

 

ProMinent Dozotechnika

Sp. z o.o.

ul. Jagiellońska 2b

55-095 Mirków

www.prominent.pl

Firma ProMinent jest niezawodnym partnerem w kompleksowej realizacji zadań z zakresu uzdatniania wody oraz producentem komponentów i systemów dla całokształtu zadań związanych z dozowaniem ciekłych chemikaliów...

 

PROTE Technologie dla Środowiska Sp. z o.o.

ul. Dziadoszańska 10

61-248 Poznań

www.prote.pl

PROTE jest firmą działającą na rzecz poprawy jakości wody i ochrony środowiska naturalnego w Polsce od 1995 r. Spółka świadczy usługi na najwyższym poziomie, realizując projekty związane z ochroną środowiska gruntowego oraz wodnego.

 

REMKAN Sp. z o.o.

ul. Ziębicka 2

60-164 Poznań

www.remkan.pl

REMKAN powstał w 1987 roku w Poznaniu. Dziś świadczymy usługi na rzecz przedsiębiorstw komunalnych i wodociągowych. Renowację sieci wodociągowych wykonujemy niemiecką technologią cementowania firmy Christine Niedung. 

 

RURGAZ Sp. z o.o.

ul. Kolonia Prawiedniki 57

20-515 Lublin 51

www.rurgaz.pl

Rurgaz Sp. z o.o. jest częścią RADPOL SA. W nowoczesnej fabryce w Kolonii Prawiedniki k/Lublina, produkowane są systemy rurowe z polietylenu do gazu, wody pitnej, kanalizacji ciśnieniowej oraz polipropylenu do kanalizacji grawitacyjnej.

 

SENSUS Polska Sp. z o.o.

ul. Chrobrego 64

87-100 Toruń

www.sensusesaap.com

SENSUS to światowy lider w produkcji urządzeń pomiarowych do wody, energii cieplnej oraz gazu i energii elektrycznej, którego udział w rynku wynosi około 28%.

Koncern, w zakresie pomiaru wody tworzy kilka znanych firm produkcyjnych...

 

SGS Polska Sp. z o.o.

ul. Cieszyńska 52A

43-200 Pszczyna

www.pl.sgs.com

SGS Polska Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie badań i analiz właściwości fizykochemicznych, mikrobiologicznych i składu chemicznego wód, gleb, osadów, ścieków i odpadów oraz pomiarów emisji gazów wraz z dokumentacją.

 

 

Kliknij na strzałkę i zobacz kolejnych liderów branży

 

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© Antoni Bochen